Kurumsal

Ana Sayfa / Kurumsal / Sertifikalarımız

Ege Plasmak

Sertifikalar

Ege Plasmak olarak; vizyon, misyon, ilke ve değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarımızı tamamladık. 

ISO 9001 Kalite, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, ISO 14001 Çevre, ISO 27001 Bilgi Güvenliği ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standartlarına uyumlu hale getirdik ve sertifikalandırdık.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

İş ortaklarımızın gereksinim ve beklentileri doğrultusunda, uygulamakta olduğumuz tüm iş süreçlerimizi mevzuat ve standartlar ile uyumlu hale getirerek, Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandık. Bu sayede uygulamalarımızdaki sürekli iyileştirme ve sürdürülebilirlik ilkesini şirket olarak benimsedik.

ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini açık, şeffaf, hızlı, güvenli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunma anlayışıyla ele alarak, olası müşteri şikayetlerinin belirlenmesi, çözülmesi ve müşteri memnuniyetinin artırılması için Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemine ait temel esasları uygulayarak bu sertifikayı almaya hak kazandık.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

Ürün ve hizmetlerimizi Çevre mevzuat ve standart şartlarına tam uyum sağlayacak şekilde gerçekleştirmek üzere, faaliyetlerimizde Çevre faktörünün etkinliğini sağlamak, çevre bilincini artırmak, sürekli iyileştirmek, sürdürülebilirliğin çevre boyutuna katkı sağlamak amacıyla Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya alarak sertifikamızı aldık.

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve ve Güvenliği Yönetim Sistemi

İşyerimize gelen ziyaretçiler ve misafirlerimize, tüm çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli çalışma koşulları temin etmek, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve son teknolojiyi kullanarak, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının oluşmadan önlenmesini sağlamak ve eksiksiz bir şekilde uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi amacıyla İSG Yönetim Sisteminin gerekliliklerini uygulayarak sertifikamızı aldık.