Kurumsal

Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Ege Plasmak

Hakkında

Firmamiz 1983 yilinda bayrampaşa emintaş 1 sanayi sit.Istanbul adresinde extruder Flim Makinalari üreterek ticari hayatina baslamistir.
Kisa sürede yakalamış olduğu uyguladigi kaliteli ürün, sürekli müsteri memnuniyeti odakli hizmet anlayisi ile sektörün önde gelen firmalari arasina girmeyi basarmistir.
1983 yilindan sonra üretmis oldugu makinalari, Dünya pazarina sunan firmamiz, yurtiçi ve yurtdisi talebin yogunlugundan dolayi üretim kapasitesini arttirabilmek ve daha verimli çalisabilmekicin 2005 Yılında manisa orta ölcekli san sit.2000 metekare kapılı alan egeplasmak olarak Yeni fabrikamiza tasinmamiz ile birlikte yapilan teknolojik yatirimlar üretim kapasitesini gelisen talep dogrultusunda arttirmistir.
Firmamiz 2010 yilinda yurtiçi ve yurtdisi pazarina yapmis oldugu satislardan dolayi karlilik oranini arttirmis sektörde yerini almıştır.
2010 yilindan sonra kurumsallasma çalismalarina baslayan firmamiz gelisen yurtdisi pazarinin geregi olan üretim sertifikalarini bir çok ülkeden almistir. Firmamizin hedefleri ise katilmis oldugu yurtiçi ve yurtdisi fuarlar ile mevcut olan pazarini genisletmek, kurumsallasma çalismalarini tamamlamak, teknolojik makinalar üretmek, ürün kalitesini ve servis agini müsterilerimizin talepleri dogrultusunda gelistirmektir.